Arta Nitaj ironizon me fenë Islame

Në festën e ditëlindjes së Butrint Imerit, ishte prezent edhe Arta Nitaj.

Me një fustan të zi ku shihet se ka mbuluar dhe kokën, Arta ironizon me fenë Islame.

Ajo në një moment dëgjohet derisa thotë : “Po e fali sabahun”, ku vazhdojnë të qeshurat pa fund.

Edhe pse koka e modelës është e mbuluar, duart dhe shpina e saj janë të gjitha të zbuluara.

Ironia e modeles u prit me komente të shumta në rrjet.

E MËPARSHME

‘Dikur lyenin flokët si ai, sot nxorri kokën’! Shpërthen edhe Kiara Tito ndaj Ronaldos

E ARDHSHME

Dafina Zeqiri njofton “Dasmën” të enjten