Dafina Zeqiri njofton “Dasmën” të enjten

Këngëtarja mjaftë e dashur për publikun, Dafina Zeqiri, ka bërë të ditur se së shpejti do ta publikojë projektin e saj më të ri.

Kënga titullohet ‘’Dasma’’ dhe do të lansohet të enjten.

Dafina në videon e publikuar në Instagram, shihet e veshur me vello ku duket mjaftë mirë si nuse.

VIDEO

E MËPARSHME

Arta Nitaj ironizon me fenë Islame

E ARDHSHME

“Do të përfundojë si Michael Jackson”, miqtë e Madonnas të shqetësuar për shëndetin e këngëtares