“Ajo o flakë”, projekti veror i Kujtës po ndez atmosferën

Një këngë ritmike dhe shumë verore është publikuar sot nga këngëtari Kujta. Një produksion nga Bigdeal Records, me instrumental nga DorantsBear, tekst nga Lumi Daka dhe video e punuar nga Reci Films me regjisor Ilir Sahitaj. Kujta ka vendosur që këtë projekt ta titullojë “Ajo o flakë”, plot ritëm dhe vajza të bukura në këtë projekt dhe këngë të bukur që mund të shihni në vazhdim. E si duket Kujta i ka rënë pikës sa i përket gjithë projektit sepse ka punuar me më të mirët e momentit dhe ka nxjër një produkt të jashtëzakonshëm.

https://youtu.be/7_S0FJrm2f0
E MËPARSHME

Gjilani gjen portier në Superiore, e merr në huazim për Europën

E ARDHSHME

BDI: VMRO është fabrikë për lajme të rrejshme dhe propagandë gebelsiane