Osmani- Rama: Do e bëjmë Evropë!

“Ne Bled takova edhe Kryeministrin Rama. Skriningu ec me dinamikën e duhur. Do e bëjmë Evropë!”

Kështu ka shkruar në facebook kryediplomati Bujar Osmani në foton e postuar me kryeministrin shqiptar Edi Rama.

Fotoja është nga një takim në margjina të Forumit strategjik në Bled, Slloveni.

E MËPARSHME

Merita Syla dhe mezet e saj speciale bëhen hit në Tik Tok

E ARDHSHME

Edhe 4 ditë fillon shkolla, ministri Shaqiri me porosi për prindërit dhe nxënësit