I bashkoi festa, Ballisti dhe ‘Problemi’ tregojnë burrëri, përkundër pakënaqësive

Ballist Morina po vazhdon të mbetet një nga emrat më të dashur për publikun shqiptar.

E, së fundmi me kualifikimin e Shqipërisë në Euro2024, padyshim që dashuria dhe emocioni janë rritur edhe më shumë.

Mjaft emocionues ka qenë edhe takimi i Ballistit me mikun e tij Indrit Muratin, i njohur si Problemi.

Ata ishin në festën e fitores së kombëtares, ani pse dyshja është kundër federatës shqiptare të futbollit dhe në festë ishte edhe Armando Duko.

Murati ka kohë që është mik me Ballistin, e së fundmi u kthye nga Kanada, për t’u marrë me bizneset e tij, si menaxher i klubeve të natës në Shqipëri.

Ndër tjera, Indriti është mik i afërt me shumë yje të estradës.

Image

Image

E MËPARSHME

Zëvendës drejtori Nura merr pjesë në Kongresin e Arbëreshëve: Gjaku i Arbërit rron

E ARDHSHME

Hapet zyra e Unionit të Bizneseve Shqiptaro-Gjermane në Prishtinë/ Destani: Krijon mundësi të reja për investime