“Pse o bir”, projekti që e rikthen fuqishëm në fundvit këngëtarin Flori Çoçaj (Video)

Këngëtari Flori Çoçaj është rikthyer më fuqishëm se kurrë më parë.

Ai, në këtë fundvit, vjen me këngën më të re “Pse o bir”.

Kënga i kushtohet mërgimtarëve.

Tekstin e këngës e ka shkruar Elida Rusta, kurse muzikën dhe orkestrimin, Ardian Kastrati.

Mysafire e këngës është Shqipe Kastrati.

Videoklipi i këngës është bërë nga Meriton Xhekaj, ku pjesë e saj janë edhe aktorët Nexhmije Selca dhe Adem Zhitopotoku.

E MËPARSHME

Berin Fetahi zgjidhet kryetar i Forumit rinor të BDI për nëndegën Shkumbin në Tetovë

E ARDHSHME

Bujar Osmani, diplomati më i shquar shqiptar jo vetëm në Maqedoninë e Veriut