Kush e riktheu në muzikë me projekt të ri, Luan Qallakun?

Po rikthehet me një projekt të punuar nga Granit dhe Dardd kurse muzikë poashtu nga këto dy, e këngëtari Luan Qallaku këtë vit nuk ka qenë aspak aktiv për shkak të dhimbjes familjare që e ka përjetuar. Madje ai e ka titulluar këngën “Po vuaj”, pasiqë në shenjë respekti ndaj babait dhe axhës nuk ka realizuar këngë të reja.

Luani për rikthimin e tij në muzikë i falenderohet menaxherit të njohur Labinot Nuraj dhe Granit Gashit.

Familjar miq e dashamirë,

E ndjeva si obligim të ndajë me ju këngën e re – Po vuaj.

Deshta të them se këtë vit nuk e kam qenë aktiv me muzikë per shkak të rastit me babën dhe axhën që ndërruan jetë në shenjë respekti nuk u angazhova në asnjë projekt apo dasëm.

Miku im Labinot Nuraj së bashku me Granit Gashi  ishin inciatorë që të vazhdoj muzikën mos të ndalem.

Jam falemnderues gjatë gjithë jetes dhe ishalla ju kthej vetem me të mira.

Shpresoj të ju pelqej kënga, thuhet në postimin e tij.

E MËPARSHME

Kamber Dehari kampion në MMA, fiton titullin e kategorisë WKU

E ARDHSHME

Drejtori Amerikan i NDI, Robert Scot pjesë e komisionit intervistues të degës së BDI-së në Çair, për zgjedhjen e kryetarit të Forumit Rinor të BDI-së Çair!