Një baladë e re nga Nora Muçaj

Nora Muçaj po rikthehet me projekt të ri muzikor të cilin e ka publikuar sot.

Një këngë e bukur, baladë, që po pëlqehet shumë nga publiku shqiptar pasiqë këngëtarja si duket i ka munguar skenës me projekte të reja.

Artistja dje kishte zbuluar pak nga videoklipi i saj në Instagram, ku shfaqej me fustan të zi.

Lotët me ti ble, titullohet hiti me të cilin e ka nisur mbarë vitin Nora, por për të mos u ndalur me kaq.

Projektin e ka punuar Chipsi dhe klipi nga Urban Films, kurse në Youtube është publikuar tek Faber Media.

E MËPARSHME

Festim Halili për vizitë në Uashington për Lutjet e mëngjesit takon ftuesin e çmimit Nobel, David Beasley

E ARDHSHME

Festim Halili në Uashington takon kongresmenët Sessions, Mann dhe Self: Jemi me fat që kemi aleat SHBA, do vazhdojë të mbetet e pacënuar në vazhdimësi