Edhe një hit i ri nga Lule

Pop artistja kosovare Lule nuk ka të ndalur, pasiqë ka sjellë projektin më të ri.

Ajo ka sjellur projektin e ri të titulluar “Goodbye” të cilin e ka publikuar në kanalin Faber Media.

Projekit është punuar nga producenti Nurteel.

Videoprojekti është realizuar nga super produksioni Max Production dhe si producent ekzekitiv i projektit shfaqet pikërisht menaxheri i suksesshëm i skenës shqiptare, Labinot Nuraj.

Sponsor të ketij projekti janë kompanitë Drini Market dhe Edeka Thaqi.

Ju ftojmë të ndiqni këngën më të fundit të Lules:

E MËPARSHME

Takimi Gjelaj- Dedivanaj: Diaspora shqiptare një ndër faktorët kryesorë të zhvillimit të komunës së Tuzit

E ARDHSHME

“Nane” nga Leonit, një hit i vitit