Reealt lanson këngën e re

Një super projekt është publikuar nga Reealt. ‘Fotografia’ titullohet kënga e cila është vizualizuar me videoklip si dhe me titra. Për të është kujdesur producenti Ylli Svarqa ndërsa…

Më shumë

Eraldi vjen në ‘Mars’

Eraldi, reperi shqiptar, tashmë ka ardhur me projektin e ri muzikor. Në kanalin Youtube ai ka hedhur këngën që e titulloi ‘Mars’, të cilën e punoi me producentët…

Më shumë
1 2 3 5